قوانین

قوانین و مقررات فروشگاه

ضمن تشکرازانتخاب شما ازآنجاکه استفاده ازاین سایت به معنای قبول شرایط مندرج دربخش قوانین است تقاضامی شود آنرابه دقت مطالعه فرمائید.
تعاریف
دراین بخش واژه های که درمتن مورداستفاده قرارمی گیرند تعریف می شوند
-فروشگاه: فروشگاه اینترنتی
- سایت: وب سایت فروشگاه اینترنتی
-محتوای سایت: شامل متن، عکس، فیلم و مشخصات فنی محصولات یاکلیه مقالات و اخباردرج شده درسایت می باشد.
-کاربر: هرفردی که ازطریق اینترنت وارد سایت  شده باشد کاربرتلقی می گردد.
-عضو: کاربری است که به عضویت سایت درآمده باشد.
-مشتری:عضویست که ازسایت خرید می نماید.
-سفارش: کالایا کالاهایی که مشتری انتخاب و قصد خرید آنهارا دارد.

قبول سفارش
عقد یا قرارداد مطابق ماده 183  قانون مدنی عبارتیست ازاینکه یک یاچند نفر در مقابل یک یا چند نفر دیگر تعهد به امری نمایند ومورد قبول آنها باشد برهمین اساس قرارداد آنلاین قراردادی است که از طریق ((داده پیام)) منعقد می گردد
بنابراین زمانیکه مشتری ازطریق داده پیام شرایط را قبول می نماید یک قرارداد آنلاین منعقد می گردد لذا هنگامیکه مشتری سفارش خود را نهایی می نماید درواقع قرارداد منعقد شده است و مشتری ملزم به پرداخت وجه سفارش می باشد.
ثبت سفارش به منزله آگاهی و قبول قوانین سایت بوده و لذا مشتری موظف است قبل از هرگونه ثبت سفارش این قوانین را به دقت مطالعه نماید.
-نحوه خرید
-نحوه پرداخت
-نحوه ارسال کالا
-نحوه محاسبه هزینه کالا
-نحوه محاسبه هزینه کالا
-نحوه محاسبه هزینه پستی
-نحوه سایزبندی پوشاک
-نحوه تعویض و ارجاع کالا
-مدت زمان تحویل سفارش ها

نکات مهم درهنگام تحویل سفارش
مشتری موظف است درحضور مامورپستی و قبل ازامضاء رسید تحویل کالا از سلامت بسته بندی(درصورت داشتن بسته بندی)و سلامت ظاهری کالا(فاقدهرگونه ایراد ظاهری و قابل دید با چشم (غیرمسلح) مطمئن گردد و در صورتیکه کالا از نظر بسته بندی و یا سلامت ظاهری دچارایراد گردیده باشد، ضمن تحویل نگرفتن آن بلافاصله موضوع رابه فروشگاه اطلاع دهد. دراین موارد چنانچه مشتری بدون بررسی سلامت ظاهری، رسیدپستی(به منزله دریافت کالابصورت صحیح وسالم)را امض انماید هیچ اعتراضی درموردسلامت ظاهری کالا مورد قبول نخواهدبود و فروشگاه مسئولیتی درقبال مشکلات بعدی نخواهدداشت.

خدمات پس ازفروش
-ضمانت بازگشت
-امکان بحث و تبادل نظر درسایت
-درسایت امکان بحث و تبادل نظر با سایرکاربران، ثبت نظرات
پیشنهادات و سوالات فراهم شده است دراین زمینه کاربران موظف هستند ازدرج هرگونه مطالب مغایربا اصول قانونی،اخلاقی و افترا آمیز،تهدیدکننده حریم خصوصی افراد یا حقوق مالکیت معنوی و هرگونه مطالب ناشایست دیگرجدا خودداری نمایند در غیراینصورت کلیه مسئولیت و عواقب قانونی آن به عهده ایشان می باشد
-فروشگاه درنشریا عدم نشرنظرات کاربران دارای اختیارکامل می باشد.
-درصورتیکه کاربری نسبت به رعایت قوانین فروشگاه در درج نظرات توجه کافی نداشته باشد فروشگاه مجازاست ازدسترسی مجدد کاربر به سایت جلوگیری به عمل آورده ودرصورت لزوم وی رامورد پیگرد قانونی قراردهد.

-تبلیغات در فروشگاه
فروشگاه محتوای سایت هایی که قصد تبلیغات درسایت رادارند از نظر عدم مغایرت بااصول و قوانین کشورمورد بررسی قرارمی دهد اما صحت وسقم محتوا و خدمات آنهارا مورد بررسی فرارنمی دهد و لذا هیچگونه مسئولیتی درقبال محتوا و خدمات ارائه شده دراین سایت ها ندارند.
-مسئولیت ها و تعهدات کاربران و مشتریان برای استفاده ازسایت
-هرگونه استفاده غیرمتعارف و غیرقانونی ازسایت توسط کاربران که منجربه خرابی و آسیب دیدگی و ازدست رفتن یا تغییرات اطلاعات، افشای اطلاعات شخصی کاربران و سا رضرر و زیان های احتمالی گردد پیگرد قانونی به دنبال خواهد داشت.
-کاربران موظف به حفاظت ازاطلاعات شخصی کاربری خویش بوده و مسئولیت تبادل هرگونه اطلاعات که از طریق شناسه  کاربری و رمزعبورآنها صورت می گیرد برعهده آنهاست.
-فروشگاه در قبال افشای اطلاعات کاربردراثر قصور  ویا ویروسی شدن سیستم کامپیوتری وی مسئولیتی نخواهدداشت.
-حق مالکیت مادی و معنوی
-کلیه محتوای سایت صرفا متعلق به فروشگاه بوده وهرگونه کپی برداری و استفاده شخصی ازآن پیگردقانونی به همراه خواهد داشت.

 

به اميد جلب رضايت شما...

 

تقویم و تاریخ

جمعه ، ۳۱ فروردین ۱۴۰۳
فروردین 1403
جپچسدیش
321
10987654
17161514131211
24232221201918
31302928272625

آمار بازدیدها

بازدید امروز115
بازدید دیروز69
بازدید هفته488
بازدید ماه0
بازدید کل106,667
افراد آنلاین1